O Nas

Nazywam się Mirosław Gniot. Jestem lekarzem weterynarii z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z małymi i dużymi zwierzętami. Od 2001 związany jestem z Otwockiem i leczeniem tutaj zwierząt towarzyszących.

Nasza lecznica mieszcząca się początkowo przy ulicy Andriollego 24 była jedną z pierwszych na terenie Otwocka zajmującą się w tak szerokim zakresie chorobami psów i kotów. Już od ponad 25 lat w tym samym miejscu pomagamy naszym małym przyjaciołom.

W związku z poszerzającą się ofertą oraz powiększającym się wachlarzem usług w 2008 r. nasza lecznica została przeniesiona do nowego lokalu przy ulicy Staszica 22. Nasi pacjenci nie muszą nas daleko szukać bo mieścimy się na przeciwko poprzedniej lokalizacji.

W nowym miejscu mamy więcej możliwości pomagania naszym małym przyjaciołom - do szybszej i lepszej diagnostyki mamy profesjonalnie wyposażone laboratorium, Aparat RTG, USG, nowoczesne gabinety, profesjonalną salę chirurgiczną oraz do dyspozycji pacjentów przestronną poczekalnię.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć porad dietetycznych i dużego wyboru karm leczniczych oraz bytowych dla zdrowia naszych pacjentów.